Author: K***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super super cute people can't tell the difference if it's real.
顏色: SBUGA
Price: HK$226.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Ginger & Orange |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SG.Orange |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 15.24 cm |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| SKU | sb2302234577510337 |
Author: K***i
Date:
Review: super super cute people can't tell the difference if it's real.
顏色: SBUGA
Author: o***a
Date:
Review: I like the style . simple and cute
顏色: SBUGA
Author: C***a
Date:
Review: Easy to wear: beautiful sexy and stylish so amazing 🤩 wow
顏色: SBUGA
Author: m***o
Date:
Review: Very nice and very good to wear
顏色: SG.Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.